Fashion

Soxit! Originální ponožky pro každého.

foto: Soxit

Mladí nadšenci z Ostravy si řekli, že jednobarevné ponožky je načase odložit hluboko na dno prádelníku. Kupředu je poháněla chuť podráždit společnost a naučit lidi, aby se nudě v módě začínali vyhýbat s nimi!

Vdechli život značce, která boří mýty o tom, že ponožky jsou nevítaným dárkem a nejméně zajímavým kouskem, který denně nosíme. Značka Soxit!

Soxit je ryze českou společností a tak to i zůstane. ,,Nechceme přeprodávat věci někoho jiného, budeme prodávat jen vlastní značku s vlastními vzory.” řekl jeden ze zakladatelů Adam Froněk. Soxit představuje ponožky z kvalitní česané bavlny, které berou dech nejen designy, ale i pohodlností nebo originálním balením. Každý pár je balen zvlášť, a to do hedvábného papíru a poté i do dárkové krabičky. Pokud tedy, například pod stromeček, dostanete ponožky Soxit, rozhodně zklamaní nebudete.

Nabídka značky je opravdu rozlehlá, a tak můžete s nadšením vybírat z extravagantních vzorů a barevných kombinací i motivů, jimiž jasně dáte najevo kým jste, a že se chcete odlišit. Soxit ale nezapomíná ani na konzervativnější zákazníky a nabízí modely ponožek střídmějších, jednodušších, zkrátka aby si každý přišel na své.

Nezůstane ale jen u ponožek, Soxit chystá rozšíření sortimentu o punčochy i spodní prádlo. Tak se těšíme…teď ale na nožky, navlečte Soxit ponožky!

Fotogalerie:

foto: Soxit
foto: Soxit
foto: Soxit
foto: Soxit
foto: Soxit
foto: Soxit
foto: Soxit
foto: Soxit

foto / text: Soxit – Different.cz

Redakce FashionFantasy.cz