Fashion

Romantické trendy na jaro – Converse a Anekke

foto: different.cz

Zavřete oči, nadechněte se… ​ cítíte to? ​To jak vás slunce naplňuje vitamínem D a rozkvétající rostliny kolem naplňují vaši duši klidem a něžností? ​To je jaro! ​ Období, které milujeme a vítáme s otevřenou náručí po dlouhé studené zimě. Sáhněte v těchto dnech po módních kouscích se stejným nádechem a ​ okouzlete své okolí jako víly jarních dnů.

Inspirujte se kousky, které se staly srdeční záležitostí mnoha žen a dívek, které touží po správné dávce originality, nepřehlédnutelnosti a jemnosti do každého všedního dne. Jsou to boty a doplňky dvou světově známých značek, které byť se to na první dojem nemusí zdát, je tak snadné kombinovat, jako by byly stvořeny přímo pro sebe a k sobě. Jen posuďte sama…

Královnou romantiky je jednoznačně ​ španělská​ značka Anekke​, ze které něžnost doslova čiší. ​Kabelky, tašky, batohy, ledvinky, peněženky a jiné doplňky nejrůznějších provedení mohou nosit holčičky, dívky, ženy a dámy všech věkových kategorií. Jemné panenky podkolekcí jsou vždy obklopené propracovanými detaily, které až berou dech. Na své si přijdou milovnice květin, knih nebo cestování, ať už preferují velké praktické kabely nebo mini crossbody taštičky, třeba na letní výlety nebo festivaly.

Na romantickou strunu zahrála v letošní kolekci pro jaro/léto 2019 i značka s hvězdou ve svém logu. Ikonické ​ tenisky ​ Converse​, ať už v nízkém nebo kotníkovém provedení oživili designéři této ikony vlnkami po okrajích nebo něžnými odstíny barev. Rázem jsou tu ​ boty​, nad nimiž nejedno ženské srdce plesá.

S těmito kombinacemi v sobě probudíte romantičku s chutí ukazovat tuto krásu celému světu, každý den. Pojďte do toho se mnou, já už své favority mám…

Sáhnout po nich můžete třeba na eshopu ​different.cz

Líbí se vám články na FashionFantasy.cz? Pak se k nám přidejte na Facebooku, ať vám neutečou nové články 🙂

Fotogalerie:

foto: different.cz
foto: different.cz
foto: different.cz
foto: different.cz
foto: different.cz
foto: different.cz
foto: different.cz
foto: different.cz

Redakce FashionFantasy.cz