Fashion

Módní doplněk mnoha kladů a pozitiv!​ ​ Batoh, batůžek, baťoh.​

foto: Different.cz, Anekke bezový elegantni batoh Jane

Dám si batoh na záda, to vám bude paráda. Lehký, trendy, stylový, ať vám srdce napoví.

Módní doplněk mnoha kladů a pozitiv!​ ​ Batoh, batůžek, baťoh.​ ​ Vyměňte okoukanou kabelku, nebudete litovat. A to z níže uvedených důvodů, které vám přimknou k srdci, stejně jako tento trend. Říkáte si, že další věc už domů přitáhnout nesmíte, protože by vás už partner snad sbalil i se vší tou parádou, za doprovodu sáhodlouhého monologu o tom, jak neustále utrácíte, že všeho máte dost a místo dalšího nakupování byste měla začít uvažovat o léčení z shopaholismu?

S batohem máte eso v rukávu a měla byste za něj být spíš chválena, než kárána!​ Je to módní doplněk, který nejen ​ potěší vaše srdíčko​ a oči, ale ​ i vaše záda.

Co si budeme povídat, my ženy jsme odbornice na to, vtěsnat i do malé kabelky, velké množství věcí, a tak to občas vypadá, že jsme si tašku vyměnily snad s Hermionou z Harryho Pottera.

Klíče, peněženka, zkrášlovadla, diáře, mnohdy knihy, časopisy, oblečení, něco na zub, drobnosti, které působí jako lékárna na pochodu a další a další…nemalá váha, kterou hodíme na rameno a jde se. Pokud hrozí převážení se na jednu stranu, je pro nás jediným nápadem zajít po cestě ještě na nákup a zatěžkat i druhé rameno.

A tak tu máme ​ každodenní zatížení, které neocení ani naše ramena, ani naše záda​ a ortopedům se tvoří vrásky na čele s vidinou ​ plné čekárny žen trpící bolestmi, které si vlastně způsobujeme samy.

S batohem je tomu konec.​ Zapomeňte ale na ruksak, který se nosí do školy nebo “bágl” s nímž se sportovci vydávají za svými aktivitami. Ty jsou sice super, ale pro své účely. My chceme a milujeme batůžky stylové, dech beroucí a ojedinělé.​ Takové, které doplní sportovní, ležérní, ale i elegantní outfity, oslní a získají si závistivé pohledy kolemjdoucích.

Takové batohy najdete na ​ Different.cz ​a věřte, stojí za to! Jen pozor – hrozí, že je budete chtít všechny.

Za pozornost jistě stojí​ ​ batoh Desigual​, ve šťavnatých odstínech a snadno kombinovatelném designu, s nímž zazáříte na prosluněné dovolené, letním festivalu i výletu s kamarádkami.

Jste zastánkyní decentní elegance? Pak sáhněte po ​ batozích Tommy Hilfiger​ nebo Calvin Klein. Černá klasika s jemným oživením je srdeční záležitostí pro dámy milující nadčasovost. Takový batůžek si můžete vzít i ke kostýmku nebo šatům, jen se toho nebát.

Správná dávka romantiky ještě nikomu a ničemu neublížila, je potřeba ji mezi námi rozšiřovat a od toho tu pro nás je španělská ​ značka Anekke. Její batohy jsou zkrátka neodolatelné pro ženy a dívky všech věkových kategorií, stačí jen vybrat svého favorita co se tvaru týče. ​ (Bohužel pro vás bude těžší je nasadit na záda – na zádech si na ně totiž nevidíte a ony jsou tak krásné, že od nich člověk těžko odtrhává oči.)

Zapomenout nemůžeme ani na malé parádnice. U těch jsou batohy obzvláště lepší, než-li kabelky, tak proč jim nedopřát hezký módní kousek, který potěší jejich srdéčko. ​Batůžky Santoro​ si holčičky i slečny školou povinné zamilují. Jsou ve velikosti mini, pro výlety i nošení do školky, větší na volnočasové aktivity i takové, jen tak na parádu.

Líbí se vám články na FashionFantasy.cz? Pak se k nám přidejte na Facebooku, ať vám neutečou nové články 🙂

Fotogalerie:

foto: Different.cz
foto: Different.cz
foto: Different.cz, Anekke bezový elegantni batoh Jane
foto: Different.cz, Anekke bezový elegantní batoh Jane
foto: Different.cz, Tommy Hilfiger černý batoh
foto: Different.cz, Tommy Hilfiger černý batoh

Zdroj: Different.cz

Redakce FashionFantasy.cz