Fashion

Léto milujeme všichni. Obouvejme tedy během této sezóny boty, s nimiž to budeme mít stejně.

foto: different.cz - archiv

Praktické žabky, trendy pantofle nebo atypické sandály nejrůznějších typů, které nás dostanou, jak se tak říká, do kolen, a to nejen pohodlností a designem, ale i smysluplností co se jejich vývoje týče, nesou jméno Rider Sandals.

Značka, která obuje muže, ženy i děti se zrodila ve slunné Brazílii, pod taktovkou společnosti Grendene, která se zaměřuje na plastové boty již dlouhá léta.

Co se výroby týče, značka Rider má tři základní pilíře, které jí zaručily úspěch a oblíbenost po celém světě. Jsou jimi kvalita, funkčnost a ohleduplnost k životnímu prostředí. Každý model Rider Sandals je totiž z výhradně recyklovatelných materiálů a i 99% odpadu, který při výrobě bot vznikne, je buďto použito znovu nebo zase recyklováno. A tak při každém obutí můžete mít dobrý pocit nejen na nohou, ale i v srdci, protože s touto značkou myslíte na svět kolem nás.

Díky vhodně zvolenému materiálu a provedení jsou boty Rider velmi odolné, a to nejen proti vodě, ale i písku a dalším povrchům. Můžete tak v nich bezstarostně běhat po pláži, zahradě i ve městě. Ostýchat nebo zpomalovat v nich nemusíte ani při radovánkách u bazénu, mají protiskluzovou podrážku, a tak vám v nich noha jen tak nepodklouzne.

“Riderky” poskytnou vašim chodidlům nadměrný komfort, a to díky speciálně tvarované polstrované stélce, která je měkká, příjemná a vhodná pro celodenní nošení.

A jak je to s designy? Návrháři značky se rozhodli jít vlastní cestou a neohlížet se neustále za aktuálními módními trendy. Kolekce jsou tedy jedinečné svým vlastním způsobem, z něhož vyzařuje především brazilská vášeň, svobodný duch a aktivní životní styl.

Pokud si tedy pořídíte například žabky Rider, nemusíte se obávat, že byste je museli po jedné sezóně zaklidit hluboko na dno botníku, nosit je můžete po několik lét, právě proto, že nevyjdou z módy tak snadno a rychle jako jiné.

Fotogalerie:

foto: different.cz - archiv
foto: different.cz – archiv
foto: different.cz - archiv
foto: different.cz – archiv
foto: different.cz - archiv
foto: different.cz – archiv
foto: different.cz - archiv
foto: different.cz – archiv

zdroj / foto: different.cz

Redakce FashionFantasy.cz