Fashion

Eva Decastelo a krásné mladé princezny zazáří na zámku

Casting MissOK

Rádi bychom tímto informovali všechny fanoušky ženské krásy, že již 5. dubna se v Olomouci koná první semifinálový večer soutěže Miss Opravdová krása 2019. Soutěž má celkem čtyři semifinálová kola, pořádaná kromě Olomouce také ve Zlíně, Brně a Plzni. Přijďte si nejen užít skvělý večer plný zábavy, krásy a talentu, ale především podpořte favoritku z vašeho kraje! Vstupenky je možné zakoupit již teď na www.missok.cz
Průběhem všech semifinálových večerů vás provede báječná moderátorská dvojice Eva Decastelo s Petrem Šimkem. Uvidíte skvělou choreografickou show vytvořenou na míru letošním účastnicím, uslyšíte specificky ztvárněné moderní písně a samozřejmě nebude chybět ani promenáda v plavkách! Dívky budou při nápaditých disciplínách muset prokázat notnou dávku improvizace a kreativity, protože konkurence je opravdu vysoká a korunku krásy může nakonec získat jen jedna. „Letos jsme si dali záležet na tom, aby každé semifinále mělo noblesní atmosféru a konalo se v zajímavých prostorách“, prozradili pořadatelé. Stylové olomoucké semifinále se tedy bude konat na Zámku Velká Bystřice, přičemž atmosféra večera se ponese v duchu Black&White.

V Miss OK nehledáme pouze další královnu krásy, ale ve spolupráci se středními školami pomáháme získat studentům, kteří se podílí na realizaci soutěže, cennou praxi v oboru. Samotné účastnice díky tomu budují mimo jiné své prezentační a komunikační dovednosti.

Prodej vstupenek bude probíhat na místě, doporučujeme si je však zajistit s předstihem na webu www.missok.cz, jelikož kapacita sálu je poměrně omezená.

Finálový galavečer proběhne na Zámku Mikulov 1. června 2019 a završí tak letošní ročník Miss OK.

Líbí se vám články na FashionFantasy.cz? Pak se k nám přidejte na Facebooku, ať vám neutečou nové články 🙂
Fotogalerie:

Casting MissOK
Casting MissOK
Casting MissOK
Casting MissOK
MissOK Semifinále
MissOK Semifinále

Redakce FashionFantasy.cz